All for Joomla All for Webmasters
Online Eğitim Platformu | Kişisel Blog

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Java ve android ile uzun yıllardır uğraşmaktayım. Yeni şeyler öğrenme konusundaki merakım ve isteğimden dolayı aslında her zaman ben de bir öğrenciyim ve bir öğrencinin bir konuyu öğrenirken ne gibi zorluklar yaşayabileceğinin farkındayım.

Bu yüzden eğitimlerimi öğrencinin kafasında soru işareti kalmaması, hızlı, etkili ve de kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlayacak şekilde oluşturmaya çalışıyorum. Ve var olan tüm öğrencilerimden bunları duymak bile bu setleri hazırlarken çekilen zahmetleri unutturup beni mutlu etmeye yetiyor.

Ülkemizin geleceği gençlerimizde ve gelişmişlik yazılımla olacak. Bu ülkenin bulut mulut gibi bir şey var onu kullanın gerisine karışmayın diyenler yerine, yeni şeyler üreten insanlara ihtiyacı var.

Bu hedefte sizlere yardımcı olabilmekten gurur duyuyorum. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere, zira daha öğrenecek çok şey var:)